قفسه بندی انباری _قفسه بندی انباری سردخانه ای
قفسه بندی انباری سردخانه ای | قفسه بندی انباری | قفسه انباری |قفسه بندی سردخانه ای
بهمن ۲۵, ۱۳۹۷
قفسه بندی انباری خود راهرو
قفسه بندی انباری خود راهرو | قفسه بندی انباری | قفسه بندی انباری خود راهرو | قفسه پرشین
بهمن ۲۵, ۱۳۹۷
برخی از قابلیت های این نوع از قفسه بندی :

قفسه بندی انباری کانتی لور جهت نگهداری بارهای سنگین و حجیم لوله ای ، شاخه ای ، رولی و ورقی مورد استفاده قرار میگیرد تا بتواند توسط لیفتراک به راحتی در قفسه قرار بگیرند. قفسه بندی انباری کانتی لور پرشین شلف میتواند به صورت قفسه بندی انباری کانتی لور یک طرفه یا قفسه بندی انباری کانتی لور دو طرفه طراحی شود.
-قفسه بندی کانتی لور یک طرفه در کنار دیوار قرار می گیرد و قفسه بندی کانتی لور دو طرفه در وسط انبار قرار می گیرد تا گذاشت و برداشت بار از هر دو طرف قفسه ممکن باشد.
-دسترسی در قفسه بندی کانتی لور به صورت نقطه ای است، یعنی کاربر می تواند در هر لحظه به هر کدام از اقلام انبارش شده در قفسه بندی کانتی لور دسترسی داشته باشد.
-فاصله افقی بین بازو ها در قفسه بندی کانتی لور قابل تغییر است و همچنین فاصله بین ستونهای قفسه بندی کانتی لور نیز متغیر است ولی این فاصله توسط شرکت و با محاسبات خاص برای قفسه بندی کانتی لور انجام می گردد.
-پایه های قفسه بندی کانتی لور توسط رول بولت به زمین پیچ می گردند و ستونهای قفسه توسط مهاربند به یکدیگر مهار می شوند تا ساختاری مستحکم و ایستا تشکیل گردد.
- در صورت نیاز می توان با استفاده از نوعی زیر پالتی خاص، فضای بین دو بازویی قفسه بندی کانتی لور را به گونه ای آماده گرد که بشود پالتهای استاندارد ۱۰۰*۱۰۰ و یا ابعاد دیگر را نیز بر روی آن طبقه قرار داد. کاملا مشخص است که در این صورت ، توان تحملی قفسه بندی کانتی لور، ارتباط مسقیمی با زیر پالتی مربوطه پیدا می کند.
-قفسه بندی انباری کانتی لور جهت بارهای شاخه ای با طول بالا نظیر انواع لوله ها، پروفیل ها، میلگرد ها و .... مورد استفاده قرار میگیرد. به دلیل فضای بالای مورد نیاز جهت جا به جایی این قبیل بارها عرض راهروی مابین قفسه بندی کانتی لور بیشتر از سایر انواع قفسه ها مباشد.
ارتفاع استاندارد قفسه بندی کانتی لور بر حسب نیاز و تعداد طبقات از 1 الی m6 قابل اجرا میباشد. عرض هر بازو در قفسه بندی کانتی لور بین 50 الیcm100 و هر دهانه از این نوع قفسه بندی کانتی لور دارای 5 تا 7 بازو جهت چیدن بارهایی تا m6 طول میباشد.
تحمل بار گسترده ساکن بر هر بازو بنا بر نیاز و نوع بازوی بکار رفته متغیر بوده ولی در متداولترین حالت قفسه بندی کانتی لور kg1000 میباشد. در قفسه بندی کانتی لور بار توسط ماشین حمل پالت، جرثقیل سقفی یا دستی مستقیما بروی بازو های قفسه قرار می گیرد.
مشخصات فنی قفسه بندی انباری کانتی لور
1- این نوع قفسه انبار جهت نگهداری اجناس شاخه ای طراحی و تولید می گردد .
2- میزان تحمل بار هر طبقه از قفسه بندی کانتی لور با توجه به نیاز مشتری تعیین می گردد .
3- این نوع قفسه انبار دارای یک استند اصلی در کف می باشد که به وسیله بیس پلیت مخصوص و رول بولت هیلتی به زمین متصل می گردد و تنظیم فواصل بازوها در هر زمانی که نیاز باشد به راحتی انجام میگیرد .
4- این نوع قفسه بندی انبار به صورت قفسه بندی کانتی لور یکطرفه برای کنار دیوارها و دوطرفه برای وسط سالن تولید می گردد .
5- ارتفاع قفسه انبار کانتی لور با توجه به ارتفاع مکان مورد استفاده و حداکثر بالابری لیفتراک های موجود تعیین می گردد .
6- قفسه بندی انباری کانتی لور با توجه به بارگذاری شاخه ای عمدتاً در بلوکهایی با طول 6 متر تولید و نصب می گردد .
7- قفسه بندی انباری کانتی لور برای بارگذاری دستی و یا ماشینی ( لیفتراک ) طراحی و تولید گردد .
8- رنگ کلیه اجزاء فریم ها قفسه بندی کانتی لور با فام طوسی و بازوها و رابط ها با فام نارنجی آلکید آمید مایع بوده و در صورت درخواست مشتری با توجه به شرایط آب و هوائی با پوشش رنگ پودر یا گالوانیزه گرم نیز قابل تحویل می باشد .

//]]>