قفسه بندی انباری کانتی لور
بهمن ۲۵, ۱۳۹۷
قفسه بندی انباری راک
قفسه بندی انباری پانل راک
بهمن ۲۵, ۱۳۹۷
برخی از قابلیت های این نوع از قفسه بندی :

قفسه بندی انباری خود راهرو یکی از تخصصی ترین انواع قفسه بندی انباری میباشد .
- گذااشت و برداشت بار بر روی بازوی هر طبقه در قفسه بندی انباری خود راهرو به وسیله لیفتراک انجام می شود. لیفتراک درون هر دهانه از این نوع قفسه انبار وارد شده و بار را از انتهای قفسه چیدمان کرده و به صورت دنده عقب خارج می شود. بدین ترتیب اولین بار قابل برداشت آخرین بار گذاشته شده خواهد بود. به دلیل قرار گیری بار با پالت بر روی بازوی قفسه بندی خود راهرو ، برای چیدمان بار با وزن و حجم زیاد مناسب می باشد.
- قفسه بندی انباری خود راهرو تا ارتفاع ۱۰ متر قابل اجراست و پوشش کافی را می تواند ایجاد نماید. دهانه پیش بینی شده برای قفسه بندی خود راهرو ۱۳۵ و ۱۵۰ سانتیمتر است که متناسب با نوع پالت و بار موجود انتخاب خواهد شد. عمق قاب در قفسه بندی خود راهرو نیز از ۴۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر متغیر خواهد بود.
- قفسه بندی انباری خود راهرو دارای پرشین شلف تحمل بار بسیار خوبی است و در گروه قفسه بندی فلزی صنعتی سنگین جای می گیرد.حداکثر وزن هر پالت در این شکل قفسه انبار به همراه بار روی آن می تواند تا میزان ۲۵۰۰ کیلوگرم معادل ۲٫۵ تن انتخاب شود و قفسه بندی خود راهرو را بر اساس آن طراحی نمود.
از جمله مزایای قفسه بندی انباری خود راهرو عبارت است از:
- بارگذاری کالاهای بیشتر در قفسه بندی خود راهرو با افزایش عمق کانالها یا راهروها
- افزایش تراکم پالتهای بار نسبت به سطح (تا 70%)
- کاهش استفاده از سطح انبار با استفاده از قفسه بندی خود راهرو امکان پذیر خواهد شد.
- قفسه بندی انباری خود راهرو صنایع قفسه بندی نوین قفسه دارای استحکام عالی و قیمت مناسب میباشد
- هزینه های نگهداری (هر پالت) و هزینه کل در انبار کاهش خواهد بافت
- ایمنی و راحتی قفسه انباری خود راهرو در عملکرد سیستم بسیار بالاست
- قفسه بندی انباری خود راهرو برای نگهداری بارهای مشابه با حجم و وزن یکسان بسیار مناسب مباشد
توضیحات تخصصی:
بازو و ریل خودراهرو بازو در قفسه بندی انباری خودراهرو با تنوع در سایز و تحمل به همراه ریل که نقش تکیه گاه و محل قرارگیری پالت را دارد ، در واقع بخشی از کانالی است که لیفتراک از میان آن تردد می کند و به خودراهرو دامنه کاربردی وسیعی می دهد .
قاب یکی از مهمترین بخش های این شکل قفسه انباری است که شامل ستون مهاربندی ضربدری و افقی با اتصال پیچ مهره ای ، کفی ستون و رول بلت اتصال قاب به زمین می باشد. ستون در سیستم قفسه بندی خودراهرو از نوع قوطی می باشد که مطابق با ابعاد روبرو متناسب با نیاز مشتری انتخاب می شود.کفی ستون به منظور اتصال ستون به زمین و توزیع بار روی کف زمین و کمک به ایستایی سیستم کفی ستون با رول بلت مخصوص به زمین متصل می شود .توری پشت قفسه برای جلوگیری از ریزش بار بنا به درخواست مشتری در پشت مهاربندی انتهای راهرو نصب می گردد.پوشش رنگ قفسه بندی خود راهرو از رنگ پودر تمام استاتیک است و رنگ بندی آن در حالت پیش فرض به رنگهای طوسی روشن و نارنجی میباشد.

//]]>