استند میوه _تجهیزات فروشگاهی _ قفسه میوه و سبزیجات _ پرشین شلف
استند میوه و سبزیجات | استند میوه | استند میوه فروشگاهی | قفسه میوه و سبزیجات | قفسه میوه
بهمن ۲۶, ۱۳۹۷
استند نان باگت یا قفسه نان

استند نان باگت با طبقات سبدی جهت دپارتمان های نان و شیرینی و یا چیپس و پفک و ...
استفاده میشود . استند نان باگت در دو مدل یکطرفه و دوطرفه طراحی و تولید می گردد.

مشخصات فنی استند نان باگت
- استراکچر اصلی استند نان باگت از پرفیل سنگین به ابعاد 20 * 20 میلیمتر می باشد . - پوشش سبد ها از آبکاری کروم نیکل بوده که از جذابیت و درخشش خوبی برخوردار می باشد . - پوشش استراکچر اصلی از رنگ پودری الکتروستاتیک انجام گرفته و از یکی از بهترین رنگ های پودری موجود در دنیا استفاده می گردد. - قابلیت رنگ آمیزی در طیف وسیعی از رنگ ها و طرح ها با توجه به سلیقه مشتری وجود دارد.
ویژگی های استند نان باگت
- استند نان باگت دارای چهار چرخ مرغوب می باشد و به راحتی می توان جابجا نمود . - استند نان باگت یکطرفه شامل چهار سبد و استند نان باگت دوطرفه شامل هشت سبد می باشد . استند نان باگت یا قفسه نان یا همون سبد نان جزء تجهیزات فروشگاهی كارآمد و مفید جهت قراردادن انواع نان های بسته بندی شده از جمله نان باگت می باشد.استند نان می بایست از مقاومت بالایی در برابر بارهای سنگین برخوردار باشد لذا كارشناسان صنایع قفسه بندی نوین قفسه از قوطی های سنگین و مقاوم ۲×۲ برای طراحی اين محصول استفاده می نمایند . سبدهای مورد استفاده در اين قفسه بندی نيز از مفتول های مسوار با آبکاری درجه یک بهره برده اند. قفسه نان مجهز به دو چرخ قفل دار و دو چرخ بدون قفل در دو نوع قفسه نان یک طرفه و قفسه نان دو طرفه ارائه می گردند. در پوشش بدنه قفسه نان نيز از رنگ پودری استاتیک با كیفیت بالا استفاده گردیده است.
با استفاده از استند نان باگت یا قفسه نان میتوانید فروشگاه خود را برای مشتریان جذاب کنید به نوعی که وقتی مشتری وارد فروشگاه شما میشود و مایل به خرید نان است با استفاده از استند نان باگت و قفسه نان که شما برای محصولاتی غلات خود قرار داده اید احساس رضایتمندی بیشتری در خرید داشته باشد . شما با این کار به مشتری خود احترام گذاشته و مشتری نیز احساس خوبی در هنگام خرید از فروشگاه شما بدست می آورد و با همین کار ساده باعث جذب مشتری میشوید . پس استند نان باگت یا قفسه نان میتواند راه خوبی برای جذب مشتری باشد .
قفسه نان که زیرمجموعه تولیدات قفسه فروشگاهی میباشد برای فروشگاه های عرضه کننده نان یک نیاز مبرم میباشد زیرا استند نان باگت یا همان قفسه نان باعث نظم در قرار دادن محصولات غلاتی در فروشگاه میشود . اگر در فروشگاه خود قفسه نان ندارید ما به شما پیشنهاد میکنیم که از محصولات قفسه نان و استند نان صنایع قفسه بندی پرشین قفسه استفاده کنید .
محصولات استند نان باگت و قفسه نان صنایع قفسه بندی پرشین پرشین شلف از بالاترین کیفیت تولیدی و ساخت برخوردار است و به شما این اطمینان داده میشود که با استفاده از این محصولات که قفسه نان و استند نان باگت میباشد نیاز خود را در زمینه تجهیزات فروشگاهی مربوط به غلات برطرف سازد . ما با توجه به تجربه و خلاقیت همکاران فنی شرکت برای شما استند نان مخصوص فروشگاه را تولید و عرضه میکنیم .
//]]>