میز صندوق فروشگاهی متحرک
بهمن ۲۶, ۱۳۹۷
میز صندوق فروشگاهی ثابت

میز صندوق فروشگاهی یا میز چک اوت می تواند در فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت ها و فروشگاه های بزرگ که حجم بالای ارقام را دارند نسبت به نوع فروش خود از انواع مختلف و سایزهای مختلف استفاده نمایند. میز چک اوت دارای انواع مختلف میباشد ولی اصولاً از دو نوع میز صندوق بیشتر استفاده می شود :
میز چک اوت متحرک و میز چک اوت ثابت
میز چک اوت یا میز صندوق فروشگاهی یکی از اصلی ترین قسمت های هر فروشگاه می باشد . مرحله پایانی هر فروش انجام تسویه حساب و پرداخت مبلغ می باشد. در فروشگاه ها این مرحله درکنار میز صندوق صورت می گیرد . طبیعتا هر چه مرحله نهایی فروش ساده تر و راحت تر باشد حس بهتری به خریدار منتقل می کند و باعث رضایت مندی هر چه بیشتر خریداران می شود . میز صندوق های صنایع قفسه بندی نوین قفسه پرشین شلف با در نظر گرفتن موارد که باعث افزایش سرعت پروسه فروش و سهولت ثبت فاکتورمی گردد طراحی میگردد. از طرفی دیگر میز صندوق باید دارای تسمه نقاله پهن باشد تا در زمان چیدن اجناس روی میز صندوق توسط خریدار حس راحتی داشته باشد و نگران واژگونی اجناس خود نباشد و هم چنین سرعت حرکت نقاله و حفاظ جانبی آن بسیار مهم میباشد .این نکات مهم و بسیاری موارد دیگر در کلیه میزهای صندوق طراحی شده در صنایع قفسه بندی نوین قفسه در نظر گرفته شده است.
ویژگی های میز صندوق فروشگاهی یا میز چک اوت و یا میز پیشخوان فروشگاهی
• مجهز به تسمه نقاله اتوماتیک و پدالی با چشم الکترونیک جهت توقف نوار نقاله
• دارای محل مخصوص نصب کامپیوتر ، بارکدخوان
• دارای قاب آلومینیومی و ضربه گیرهای پلاستیکی در اطراف این نوع قفسه فروشگاه
• قابلیت نصب محفظه جداکننده اجناس
• قابلیت نصب راه بند با علامت ایست
• صفحه غیرفعال سازی بارکد زیر نوار نقاله با قابلیت نصب در محفظه مخصوص
• در ابعاد مختلف ( ۲ الی۳ متر ) و رنگ پودری الکترواستاتیک کوره ای طبق سفارش مشتری
میز صندوق فروشگاهی یا چک اوت یکی از ضروری ترین تجهیزات فروشگاهی در هرمجموعه فروشگاهی محسوب می شود.استفاده از کمد و کشو مخصوص اپراتور ، سبد نگهداری کیسه های پلاستیکی و نصب شاسی نگهدارنده جهت جلوگیری از فروپاشی از مزایای میزهای چک اوت صنایع قفسه بندی نوین قفسه می باشد. علاوه بر کاربردی بودن این محصول می بایست از طراحی زیبایی نیز برخوردار باشد چرا که نقش مهمی را در بازخورد مشتریان از پرستیژ فروشگاه بازی می کند. به همین منظور صنایع قفسه بندی نوین قفسه با استفاده از طراحی های بسیار زیبا و شکیل و رنگ بندی های متنوع نیاز مشتریان خود را به بهترین شکل تامین نموده است.
اطلاعات فنی:
میز صندوق فروشگاهی یا میز چک اوت در دو نوع با تسمه نقاله (متحرک)و بدون تسمه نقاله(ثابت) با انباره کوچک و بزرگ می باشد . طولهای 150 تا 200 سانتیمتری بدون تسمه نقاله و از230 تا 350 با تسمه نقاله ساخته می شود . بدنه ها ازورق گالوانیزه با رنگ پودری الکترواستاتیک ، کف ریل از استیل 1 نگیر و دور صفحه ریل چک اوت از pvc و صفحه استقرار pos از mdf می باشد. چک اوت ها در نوع موتور دار ، موتوراز نوع Nostop اطریش 60w ، فن دار و متعلقات مربوطه در نظر گرفته شده است . تمامی چک اوت ها دارای کمد و در صورت نیاز کشو مخصوص اپراتور می باشد که از mdf رنگی ساخته می شوند.

//]]>