میز صندوق فروشگاهی ثابت
بهمن ۲۶, ۱۳۹۷
میز صندوق فروشگاهی

میز صندوق فروشگاهی یا میز چک اوت می تواند در فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت ها و فروشگاه های بزرگ که حجم بالای ارقام را دارند نسبت به نوع فروش خود از انواع مختلف و سایزهای مختلف استفاده نمایند. میز چک اوت دارای انواع مختلف میباشد ولی اصولاً از دو نوع میز صندوق بیشتر استفاده می شود :
میز چک اوت متحرک و میز چک اوت ثابت
میز چک اوت یا میز صندوق فروشگاهی یکی از اصلی ترین قسمت های هر فروشگاه می باشد . مرحله پایانی هر فروش انجام تسویه حساب و پرداخت مبلغ می باشد. در فروشگاه ها این مرحله درکنار میز صندوق صورت می گیرد . طبیعتا هر چه مرحله نهایی فروش ساده تر و راحت تر باشد حس بهتری به خریدار منتقل می کند و باعث رضایت مندی هر چه بیشتر خریداران می شود . میز صندوق های صنایع قفسه بندی پرشین قفسه با در نظر گرفتن موارد که باعث افزایش سرعت فروش می گردد مانند استفاده از بارکدخوان های شطرنجی به جای بارکدخوان های خطی ، که باعث افزایش سرعت خواندن بارکد می گردد استفاده می کنیم . از طرفی دیگر میز صندوق باید دارای تسمه نقاله پهن باشد تا در زمان چیدن اجناس روی میز صندوق توسط خریدار حس راحتی داشته باشد و نگران واژگونی اجناس خود نباشد و هم چنین سرعت حرکت نقاله و حفاظ جانبی آن بسیار مهم میباشد .
مشخصات میز صندوق فروش گاهی یا میز چک اوت و یا میز پیشخوان فروشگاهی
• مجهز به تسمه نقاله اتوماتیک و پدالی با چشم الکترونیک جهت توقف نوار نقاله
• دارای محل مخصوص نصب کامپیوتر ، بارکدخوان و کشوی مخصوص فروشنده
• دارای قاب آلومینیومی و ضربه گیرهای پلاستیکی در اطراف این نوع قفسه بندی فروشگاه
• با موتورهای Interroll / Danroll دانمارک
• قابلیت نصب محفظه جداکننده اجناس (طبق سفارش)
• قابلیت نصب راه بند با علامت ایست (طبق سفارش)
• قابلیت نصب جعبه نمایانگر شماره میز صندوق با روشنایی داخل (طبق سفارش)
• صفحه غیرفعال سازی بارکد زیر نوار نقاله با قابلیت نصب در محفظه مخصوص (طبق سفارش)
• در ابعاد مختلف ( ۲ الی۳ متر ) و رنگ پودری الکترواستاتیک کوره ای طبق سفارش مشتری
اطلاعات تخصصی:
میز صندوق فروشگاهی یا میز چک اوت یکی از ضروری ترین تجهیزات فروشگاهی در هرمجموعه فروشگاهی محسوب می شود.استفاده از کمد و کشو مخصوص اپراتور، موتور drun مخصوص میز چک اوت به همراه شاسی مخصوص و سبد نگهداری کیسه های پلاستیکی و نصب شاسی نگهدارنده جهت جلوگیری از فروپاشی از مزایای میزهای چک اوت صنایع قفسه بندی پرشین قفسه می باشد. از دیگر قابلیت های این محصول امکان نصب کشوی پول قفلدار و اتومات نصب اسکنر و بارکد خوان چشم الکترونیک و راه بند بر روی میز صندوق می باشد.
علاوه بر کاربردی بودن این محصول می بایست از طراحی زیبایی نیز برخوردار باشد چرا که نقش مهمی را در بازخورد مشتریان از پرستیژ فروشگاه بازی می کند. به همین منظور صنایع قفسه بندی پرشین شلف با استفاده از طراحی های بسیار زیبا و شکیل و رنگ بندی های متنوع نیاز مشتریان خود را به بهترین شکل تامین نموده است.
میزهای صندوق صنایع قفسه بندی پرشین قفسه با 2 سال گارانتی معتبر ارائه میگردد.
مشخصات فنی:
میز صندوق فروشگاهی یا میز چک اوت در دو نوع با تسمه نقاله (متحرک)و بدون تسمه نقاله(ثابت) با انباره کوچک و بزرگ می باشد . طولهای 150 تا 200 سانتیمتری بدون تسمه نقاله و از230 تا 350 با تسمه نقاله ساخته می شود . بدنه ها ازورق گالوانیزه با رنگ پودری الکترواستاتیک ، کف ریل از استیل 1 نگیر و دور صفحه ریل چک اوت از pvc و صفحه استقرار pos از mdf می باشد. چک اوت ها در نوع موتور دار ، موتوراز نوع Nostop اطریش 60w ، فن دار و متعلقات مربوطه در نظر گرفته شده است . تمامی چک اوت ها دارای کمد و در صورت نیاز کشو مخصوص اپراتور می باشد که از mdf رنگی ساخته می شوند.

//]]>